O nas

Architekt wnętrz Ustka

Specjalizacją naszej firmy jest architektura wnętrz ze szczególnym naciskiem na oświetlenie, projekty mebli i biżuterii.

DL PROJECTUS to zespół projektowy utworzony w 1996 roku w Chicago i prowadzony przez Architekta Wnętrz Dorotę Lubojemską, absolwentkę Illinois Institute of Art w Chicago. Od 2008 roku pracownia działa w Polsce, obecnie w Ustce przy Słowiańskiej pod numerem 12. Specjalizacją naszej firmy jest architektura wnętrz ze szczególnym naciskiem na oświetlenie, projekty mebli i biżuterii.
Oferujemy Państwu całościowe, profesjonalne usługi w zakresie inwestycji obejmujące kompletne projekty aranżacji wnętrz z wizualizacjami i kompleksową ich realizację pod naszym nadzorem autorskim. W procesie projektowania zapewniamy optymalną funkcjonalności pomieszczeń oraz niepowtarzaly stylu. Łączymy indywidualne potrzeby Klienta z oryginalnymi rozwiązaniami projektowymi i robimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi firmami wykonawczymi za które w pełni przyjmujemy odpowiedzialność.Od koncepcji wstępnej i wizualizacji zrealizujemy Państwa marzenie. Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług: Szanowni Państwo w całym świecie z usług architektów wnętrz korzystają wszyscy nie tylko bogaci bo wiedzą że przynosi to wymierne korzyści i bardzo się opłaca. Architekt wnętrz jest od tego abyście Państwo korzystali z jego wiedzy i doświadczenia zawodowego które jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia remontu czy urządzenia nowego domu, mieszkania lub apartamentu. Jest również po to aby wyeliminować niepotrzebne wydatki, nie popełniać błędów, optymalizować koszty, strzec przed nierzetelnymi wykonawcami. Nasza oferta obejmuje wszystkie możliwe opcje i współpraca możliwa jest na każdym etapie wykonawczym. Chętnie podejmujemy wyzwania przy realizacji trudnych zaniedbanych i zrujnowanych, obiektów pod ochroną konserwatora jak również adaptacji i przekształcania starych i nowych lokali w apartamenty i nowoczesne wnętrza. Współpraca z nami oznacza obniżenie kosztów, uzyskanie najlepszych rezultatów oraz nie wymaga zaangażowania Państwa czasu.

DL Projectus gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe klientów wyłącznie dla celów realizacji zobowiązań umownych. Firma przetwarza dane osobowe pozyskane bezpośrednio od nich. Dostęp do danych osobowych klientów będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Firmę pracownicy i tylko w niezbędnym zakresie. Przetwarzanie danych osobowych jest zgodne z obowiązującymi w Polsce regulacjami prawnymi, tj. ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 
 
Architekt Wnętrz
Dorota Lubojemska


 
Regulamin i polityka prywatności - © DL Projectus. All rights reserved.